senetle araba logo

9,999
İlan No: 8071
Marka: Opel
Seri: Vectra
Paket: 1.8 GL
Model: 1992
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 211.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Opel Vectra arabasının 1.8 GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 358

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 226 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,999
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 9,998
 
Aylık Ödeme Tutarı: 567
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,597
Aracımız 1992 model olup klimalıdır 1.8 litre motor hacmine sahip Motoru ve yürüyen aksamı, çok güzel tık ses gelmiyor. Kasasında ağır kazası, değişen parçası yoktur güneş yanığından dolayı komple boyalı İçi dışı temiz, muayenesi 2016 yılının 2. ayının 5' ine kadar vardır LPG ruhsata işlidir 4 lastiği ise bir yıl daha götürür Tüm elektronik aksamı sorunsuz olarak çalışmaktadır Uygun araçlar ile takas imkanı vardır Aracımızın satışı hemen verilecektir, bir engel yoktur. 6.000 Nakit ile kalanı senetle vade olur 6 x 1000 TL taksit yaparız. Vadeli fiyatlarımızda pazarlık yoktur. Pazar günleri açığız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi