senetle araba logo

12,500
İlan No: 10902
Marka: Skoda
Seri: Felicia
Paket: 1.3 LX
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 220.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Skoda Felicia arabasının 1.3 LX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 205

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,500
Peşinat: - 6,250
Borç Tutarı: 6,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 335
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,050
Skoda Felicia 1999 model, Benzinli ve LPG takılmıştır. Araç 1999 model olmasına rağmen kesinlikle değişeni yok. Sadece 5 Parça bel altında boya vardır. Motor, şanzuman ve ön takım sorunsuz, hatasız dır. Muayenesi 06.08.2016'da yapılacaktır. Araç 1.3 manuel vites ve 220.000 km'dedir. Hatchback 5 kapı kasaya sahip. Aracın genel özellikleri böyledir. Aracı istenile ustaya ve servise gösterebilirsiniz. Hatta galerimiz sizin için expertiz raporu da çıkartılabilir. Bunlar ile birlikte aracınızı takas yapabilirsiniz. Arabanızın değeri ile birlikte Skoda Felicia aracımızın en az %50'sini oluşturmalıdır. %50'sini peşinat olarak verdiğiniz taktirde sizin için kendi bünyemiz de senet imkanı da sunmaktayız. Senetle, kredi veya peşin ödeme seçeneklerinden her hangi birisi ile satın almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.  

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Koltuklar - Katlanır

Dış Donanım

Alaşımlı Jant

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi