senetle araba logo

64,500
İlan No: 49822
Marka: Opel
Seri: Insignia
Paket: 2.0 CDTI Edition Elegance
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 53.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Insignia arabasının 2.0 CDTI Edition Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,639

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 617 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 64,500
Peşinat: - 32,250
Borç Tutarı: 32,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,311
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 55,470

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI EDITION ELEGANCE (130HP) ÇELIK JANT D.KILIMA START STOP CRUISE OTOMATIK DİZEL ARACIMIZDA DEGİŞEN KAZA KESİNLİKLE YOKTUR SERVİS BAKIMLIDIR HASAR KAYDI YOKTUR MOTOR VE YÜRÜYEN AKSAMI GAYET GÜZEL İÇİNDE DIŞINDA EN UFAK BİR DEFORME YOKTUR

 

KENDİ BÜNYEMİZ 24 AYA KADAR VADE İMKANLARIMIZ MEVCUTTUR

TAKAS KREDI KARTI GEÇERLİDİR

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi