senetle araba logo

52,500
İlan No: 12550
Marka: Nissan
Seri: Juke
Paket: 1.5 dCi Visia
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 23.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

İlan yayından kaldırılmıştır.

Nissan Juke ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 52,500
Peşinat: - 26,250
Borç Tutarı: 26,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,044
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 63,840
Her şeyden önce hatasız, boyasız çiziksiz ve sıfır ayarında bir araç Nissan juke 1.5 DCİ Tekna en dolusu. Arkadaşlar araç resimlerde göründüğü gibidir. Sıfır ayarında bir araba almak istiyorsan bize hemen telefon aç. Senetle eldenı taksit yaparız. Senetle satışlarımızda kredi borcunuz varmış bankalar ile aranızda sıkıntı varmış bunlara bakmıyoruz. Sadece kimliğin ve bu araba için istediğimiz peşinatı getir yeter. Sanki nakit araç alıyormuşcasına, anında noter devri ve anahtar teslimi yapalım. Elinizdeki aracınızı peşinat olarak sayabiliriz ne marka olursa olsun. Yada mantıklı kafa kafaya takas olabilir. Detaylı bilgi için arayın, yardımcı olalım.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi