senetle araba logo

52,500
İlan No: 16353
Marka: Nissan
Seri: Juke
Paket: 1.5 dCi Visia
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 23.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Nissan Juke arabasının 1.5 dCi Visia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 890

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 52,500
Peşinat: - 35,000
Borç Tutarı: 17,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,254
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,100
Hatasız Boyasız 0 Km Ayarında Kendi bünyemizde senetle vadeli Nissan Juke Visia. Aracımız 2013 Model ve gram boyasız, bayrama özel uygun fiyatı ve senetle taksit kolaylığı ile bu araca sahip olmak çok kolay. Her marka aracınızı peşinat olarak sayıp kalan kısmı için senetle vade olur. Kafa kafaya mantıklı takas  olur. 35.000 TL Peşinle geri kalanı kısmı kendi bünyemizde 24 aya kadar kefilsiz koşulsuz senetle vade yaparız.   Detaylı bilgi için bize ulaşın.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi