senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

24,750
İlan No: 48364
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.6 Comfort
Model: 2000
Yakıt: LPG
KM: 257.595 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Astra ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,750
Peşinat: - 12,375
Borç Tutarı: 12,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 492
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 30,096

Opel Astra 1.6 Comfort

Bizden tüm müşterilerimize senetle vadeli olarak satışlarımız başlamıştır. Tüm araçlarımız için 12 aydan 24 aya kadar senetle vadeli ödeme seçeneklerimiz geçerlidir.

Araç bedelinin yarısını peşin almak kaydı ile kalan kısmı vade olur.

Her marka araç ile takas seçeneğimiz vardır.

Lütfen mesaj atmayınız. Telefon yolu ile bize ulaşınız.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi