senetle araba logo

39,350
İlan No: 19873
Marka: Seat
Seri: Leon
Paket: 1.6 Style
Model: 2009
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Seat Leon arabasının 1.6 Style modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 646

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 817 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,350
Peşinat: - 19,675
Borç Tutarı: 19,675
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,056
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,341
Seçeneği tek adresinden 2009 model Seat Leon 1.6 LPG'li yeni kasa görünümlü Araçta kaza darbe yoktur. Sadece 2,5 parça lokal adına atılmış temizlik boyası bulunuyor. İstediğini yerde ekspertiz yaptırabilirsiniz. Nadir bulunan 1.6 LPG'li araçlardandır. İçi dışı pırıl pırıl emsalsiz temizlikte. İçinde pek sigara içilmemiştir. Vizesi yeni - Bandrolleri yatırılmış kuruş masrafsız Araç en dolu olan versiyondur. Takas imkanımız mevcut Her bütçeye uygun vade olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz Bir miktar peşinat ile vade yaparız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi