senetle araba logo

35,750
İlan No: 11872
Marka: Skoda
Seri: Octavia
Paket: 1.6 Elegance
Model: 2007
Yakıt: Benzin
KM: 205.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Skoda Octavia arabasının 1.6 Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 587

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,750
Peşinat: - 17,875
Borç Tutarı: 17,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 959
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,023
Araç piyasadaki nadir temizlikteki Octavia'lardandır. resimlerde göründüğü gibi çok iyi bir duruşu var. Değişen parçası yok sadece bir kaç parça lokal boya var. Şnazımanı çok iyi durumdadır. LPG hiç takılmamış her şeyi ile orijinal. Elegance modelidir arabada yok yok. 6 tane hava yasatığı, lastik basıç kontrolü, otomatik far ve yağmur sensörü, ısıtmalı aynalar, otomatik kararan dikiz aynası, hız sabitleme, soğutmalı torpido kısacası aklınıza ne geliyorsa adamlar düşünmüş aydınlatmalı torpido gözü vs. Alan kişi masraf etmeden yıllarca binecektir. Firmamız her türlü ödem kolaylığını sağlamaktadır. Yarısı peşinle kalanı senetle vadeli satışımız mevcut. Her marka araba ile takasa açığız. Detaylı bilgi için arayın görüşelim.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi