senetle araba logo

17,250
İlan No: 2478
Marka: Fiat
Seri: Albea
Paket: 1.3 Multijet Active
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Albea arabasının 1.3 Multijet Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 687

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 17,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,046
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,115
Fiat Albea 2006 model olup 180.000 km dedir. Aracımzın km'si orjinal olup değişen parçası da yoktur. 1.3 dizel motor ile birlikte 5 ileri  manuel vitese sahiptir. Ayrıca sedan kasa olup rengi de beyazdır. Ayrıca aracın motor hacmi 1201-1400 cm3 olup motor gücü de 51-76 hp'dir. Aracımzın kazası veya darbesi yoktur. Çok temiz olup boya veya çizikte kesinlikle yoktur. Albea'nın tüm bakımları tam ve zamanında yapılmıştır. Ayrıca muayenesi 29.10.2014 tarihine kadar devam etmektedir. Araca senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. Taksitle sahip olabilmek için peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat ödedikten sonra geri kalanı 6, 12 ve 24 ay taksitlendirme yapılabilir. Ayrıca vade imkanı da yapımlmaktadır. Albea tüm bunlarla birlikte sınfının en dolu modeldir.

Araca senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. 

Fiat Albea için vade de yapılabilir.

Albea'nın kazası veya darebesi de yoktur.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi