senetle araba logo

13,900
İlan No: 10664
Marka: Fiat
Seri: Albea
Paket: 1.2 EL
Model: 2003
Yakıt: Benzin
KM: 240.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Albea arabasının 1.2 EL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 415

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 704
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,901
Aracımız 2003 model Albea 1.2 benzinli LPG hiç takılmamıştır, gerek bile duyulmuyor zaten benzini kokluyor neredeyse. Bakımları zamanında yapılmış tertemiz bir araba. Değişeni söküleni yoktur, bel altında boyaları mevcuttur. Buda yaşına göre gayet normaldir. Şu anda tüm aksamları eksiksiz durumda hiç bir sıkıntısı yok, direk benzini doldur uzun yola çık diyebilirim. Lastikleri çok iyi durumda. Muayene 14.11.2016'ya kadar vardır. İstediğiniz yere gösterme kolaylığı Kendi bünyemizde %50 peşinat ile kalan kısmı senetle vadeli taksit olur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi