senetle araba logo

23,000
İlan No: 20554
Marka: Fiat
Seri: Albea
Paket: Sole 1.4 Fire Dynamic
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 90.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Albea arabasının Sole 1.4 Fire Dynamic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 378

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 435 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,000
Peşinat: - 11,500
Borç Tutarı: 11,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 617
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,812
2011 model temiz albea. 4 Lastik sıfır aldık, muayenesini yeniledik ve alıcısına kuruş masraf bırakmadık. Araç ilk ruhsat sahibinden alınmıştır. Kaporta aksamında değişen yok hatasız. Arabanın albenisi var alırken de sıkıntı yok, satarken de sıkıntı yok. Peynir ekmek gibi piyasası var. Araçta klima mevcuttur. 1.4 Benzinlidir yakıt olarak çok çok iyi. 1.3 Multijet olan modeller ile arasında çok az bir fark var. Motor çalışırken çok sessiz. Kafama yatan her araçla takas yaparım. Yada en az yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade olur. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Alan kişi arkasına bakmadan kullanacak garanti veriyoruz. Şimdiden hayırlı olsun.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi