senetle araba logo

22,900
İlan No: 15785
Marka: Fiat
Seri: Albea
Paket: Sole 1.3 Multijet Dynamic Plus
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 324.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Albea arabasının Sole 1.3 Multijet Dynamic Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 582

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,900
Peşinat: - 11,450
Borç Tutarı: 11,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 821
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,694
Aracımız ilk sahibinden alınmış olup çok temiz bir şekilde kullanılmıştır. Bakımlı günü gününe Fiat yetkili servisi tarafından yapılmıştır. Motor ve mekanik olarak en ufak bir sıkıntısı yok. Şimdiye kadar herhangi bir kazaya karışmamış olup sadece 3 parçasında lokal boyası mevcut. Araç bedelinin 20.500 TL kısmına 48 aya kadar banka kredisi kullandırılır. Banka kartlarına 9 aya kadar taksit veya takas imkanı. Kredisi çıkmayan müşterilerimiz için en az yarısı peşin olmak şartı ile geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi