senetle araba logo

21,000
İlan No: 25712
Marka: Fiat
Seri: Albea
Paket: 1.3 Multijet Active
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 221.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Albea arabasının 1.3 Multijet Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 639

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,000
Peşinat: - 10,500
Borç Tutarı: 10,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 858
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,580
Not : Vadeli satışlarımızda pazarlı yapmıyoruz. Aracımın 4 lastik durumu çok güzeldir. Motor ve yürüyen aksamında en ufak bir sorunu yoktur. Muayenesi 2016 12. Ayında kadar geçerlidir. Koltuk kılıfları ve iç aksamı yıpranmamış tertemizdir. Klima - Hidrolik direksiyon - Yol bilgisayarı - Elektrikli aynalar - Katlanır koltuklar - Merkezi kilit - Uzaktan kumanda - Kumaş koltuk - Radyo CD çalar. Araç dosta gidecek ayardadır. Alan arkadaş arkasına bakmadan uzun yıllar kullanacaktır.   Vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Kefilsiz şartsız 18 aya kadar senetle vade olur. "Her marka ve model aracınız ile takas imkanı"   Şehir dışından gelecek olan arkadaşlar otogardan alınabilir. Kredi kartına 9 taksit yaparız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi