senetle araba logo

26,500
İlan No: 22431
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: Combi
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 136.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş gri

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının Combi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 542

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,500
Peşinat: - 10,000
Borç Tutarı: 16,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 886
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,252
Selamünaleyküm. Aracım 2010 model ağır kazası belası olmayan bakımları tam 2010 model Fiat Doblo. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur.  Galerimize kadar gelerek test sürüşüne çıkabilir ve istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Araç dosta gidecek temizliktedir. 10.000 Peşin geri kalan kısmı firma bünyesinde senetle vade olur.
Peşinattan kalan borcunuz %2.5 aylık vade farkı ile taksitlendirilir.
Bu fırsat kaçmaz! 10 Peşin kalanı elden taksitle bu aracın sahibi olun.   *Kefil yok  *Evrak yok * Banka kredisi yok  *Kasko yok *Hayat sigortası yok Tüm işlemleriniz (noter satışı dahil) 1 saat içerisinde yapılır. Anında aracın anahtarı teslim edilir. Lütfen ciddi alıcılar arasın. 10.000 TL Peşinatı veren anıda aracın anahtarını ve devrini alır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi