senetle araba logo

14,250
İlan No: 4511
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: 1.2 Active
Model: 2006
Yakıt: Benzin
KM: 130.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının 1.2 Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 568

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 606 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 14,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 864
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,747
Ticaret yapmak istiyorsunuz ve yeterli sermayeniz yok mu?  İşte size kaçırılmayacak bir fırsat daha. Şimdi sadece yarısı peşinat olmak üzere 48 aya kadar senet ile taksit seçeneği. Ayrıca kısa  bir süre için de vade oranımız %0.80'dir. Bu oldukça uygun vade oranları ile araca taksitle neredeyse peşin fiyatına sahip olmuş oluyorsunuz. Fiat Doblo'ya sadece 7.000 TL peşinat ile geri kalan da 18 ay dan başlayan senetler ile satın alabilirsiniz. Aracımın detaylarından bahsedecek olursam eğer. 2006 active 1.2 modele sahiptir. Benzinli olmasına rağmen 1.2 motor ile oldukça tasarruflu bir araçtır. 130.000 km dedir. Aracım ticari amaçlı kesinlikle kullanılmamıştır.  Ayrıca taşıt kredisi kullanımında her türlü yardım yapılacaktır. Anlaşmalı bankalar ile de uygun vade yapılabilir. Tüm bu fırsat kampanyalarımızdan yararlanmak için bize ulaşmanız veya bayimize uğramanız yeterli olacaktır. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun. İstekleriniz doğrultusunda ücretsiz expertiz yapılabilir.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi