senetle araba logo

12,750
İlan No: 13641
Marka: Fiat
Seri: Doblo Cargo
Paket: 1.9 D
Model: 2002
Yakıt: Dizel
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo Cargo arabasının 1.9 D modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 209

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,750
Peşinat: - 6,375
Borç Tutarı: 6,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 342
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,211
Aracımız 2002 Model çok temiz kullanılmış orijinal bir doblodur. 1.9 Litre motor var. Motor ve yürür aksamı sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kasasında herhangi bir kaza yoktur. Lastikler normaldir, bir süre daha idare eder. Araç her türlü kullanımlar için uygundur. Kilometre orijinal 210.000 Binde. Tavan hariç yası itibari ile boya vardır. Aracımız için 6.000 Peşinatla kalan kısmını elden taksitle ödem imkanı sunuyoruz. 6.000 Peşin olmazsa olmaz. 18 Aya kadar vade yaparız. Detaylı bilgi için bize ulaşın.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi