senetle araba logo

26,000
İlan No: 7701
Marka: Fiat
Seri: Doblo Cargo
Paket: 1.3 Multijet Cargo Maxi
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 183.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo Cargo arabasının 1.3 Multijet Cargo Maxi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,036

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 695 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 25,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,577
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 37,855

2011 Model fiat doblo cargo panelvan maxi yeni kasa klimasız.

Aracımız yetkili bayi bakımlıdır, kuruş masrafsız bir araçtır muayenesi vardır. Aracımızda 2 adet hasar kaydı bulunmaktadır, 1 adet 592 TL diğeri ise 3,953 TL. Tramer kayıtlarında çıkan sonuçları bunlardır.

Yapılan işlemler ise şöyledir : ön kaput değişmiş, tampon değişmiş, 3 parçasında düzeltme ve boya işlemi vardır.  Kesinlikle motor içinde gram boya yada düzeltme yoktur.

Kendi bünyemizde 16.000 peşinle kalanı 12 ay, ayda 1.180 TL senetle vade yapılır.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi