senetle araba logo

15,000
İlan No: 18004
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: 1.9 JTD
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 263.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının 1.9 JTD modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 344

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,000
Peşinat: - 7,500
Borç Tutarı: 7,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 500
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,000
 * Muayenesi sıfır yapılıp alıcısına teslim edilecektir Kaporta aksamında kaza darbe değişen gibi vakalar söz konusu bile değildir. Sökülüp takılan bir parçası dahi yoktur. Bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Bakım bilgilerine Herhangi bir fiat servisinden ulaşabilirsiniz. Dosta gidecek tertemiz bir araçtır. Motor 1.9 litre olması sizi korkutmasın yakıt olarak gaye ekonomiktir. Çekişinden bahsetmeye gerek yok vur sırtına yükü rampada bana mısın demiyor. "Van of the year"  JTD motoru ile yılın hafif ticari aracı ünvanına sahip.  Biz boş konuşmuyoruz. Galerimize kadar gelin aracı test edin ve istediğiniz ustaya yada servise gösterin. Yarısı peşin geri kalan kısmı aylık %2.5 vade oranı ile aylık ödeme kolaylığı Taksit 12 Ay 865 TL  Taksit 24 Ay 535 TL Banka kredisiz, Kefilsiz, Kaskosuz ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Aracı yakından görmek için en yakın zamanda ofisimize çaya bekliyoruz. Hatta aracın alıcısı iseniz yemek bile ısmarlarız. Bunlar işin espirisi şöyle söyleyebilirim alanı utandırmayacak bir araç.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi