senetle araba logo

18,750
İlan No: 11896
Marka: Fiat
Seri: Doblo Cargo
Paket: 1.3 Multijet Actual
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo Cargo arabasının 1.3 Multijet Actual modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 308

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,750
Peşinat: - 9,375
Borç Tutarı: 9,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 503
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,075
Değişensiz, Boyasız 2011 Model Kapalı kasa Doblo. 1.3 Multijet dizel motor ile birlikte sınıfının en az yakıt tüketen aracıdır. Doblo'nun her hangi bir yerinde kaza darbe değişen, boya vb. hiç bir şey olmayıp emin olmak isteyen müşterilerimiz için de expertiz raporu da çıkattırılabilir. Araçta CD ve MP3 çalar, yol bilgisayarı, dijital ekranlı teyp de mevcut. Aracımızın periyodik yetkili servis bakımlı olup kilometresi de orjinaldır. Aracın ön takımı ve yürüyeni hatası ve kusursuzdur. Servis faturası da mevcuttur. Kefilsiz evraksız kaskosuz firmamız tarafıdan bir  saat içerisinde kredinizi hazırlayabiliriz Kredisi çıkamayan müşterilerimiz kendi finansımızla %60 peşin kalanına %3 aylık taksitle vade yapılabilir. Takas olmak ile birlikte kredi kartına %1 aylık taksit yapılır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi