senetle araba logo

13,750
İlan No: 21492
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: 1.9 D
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının 1.9 D modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 226

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,750
Peşinat: - 6,875
Borç Tutarı: 6,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 369
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,855
Aracımızda 3 parça lokal adına atılmış boya vardır. Kesinlikle kaporta aksamında değişen parça yoktur. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Kredi kartına  9 aya kadar vade farkı ile taksit yapılır. Yada en az yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade olanaklarımız mevcuttur. Yarısı peşin olmaz ise olmaz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız. Not: aracımız detaylı temizlikte olduğundan dolayı resimlerini çekemedik. Ancak araç resimlerdeki araç ile neredeyse aynıdır bir fark yok. En yakın zamanda  aracın resimleri yüklenecektir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi