senetle araba logo

15,999
İlan No: 8608
Marka: Fiat
Seri: Doblo Combi
Paket: 1.9 JTD Dynamic
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 209.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Doblo Combi arabasının 1.9 JTD Dynamic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 477

GALERİCİYE TELEFON AÇ

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,999
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 15,998
 
Aylık Ödeme Tutarı: 811
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,454

Aracımız 2004 model fiat doblo combi 1.9 JTD Active AC

26/04/2016'ya kadar muayenesi geçerlidir. Sadece 7.000 TL nakitle bu aracı noter huzurunda satın alabilirsiniz. Bu araç her işinizi görecek ayarda, ister aile için kullanın ki içerisi çok temiz masrafsız. İster ticari araçla kullanın, 1.9 turb0 dizel motor ile çekebileceği yükü artık siz haya edin. Bugün transporter'da 1.9 dizel motor var bu araçta ayağınızı sadece gaza gösterin o kadar. Yük ne kadar ağır olursa olsun... Senetle araba sahip olamak isteyenlerin dikkatine. Kefil yok, formalite yok, banka yok 15 dakika içerisinde arabanın anahtarını ve noterde devrini veriyoruz. Sadece kimlik ile gelin.  

Banka kredisi değildir.

  Klima  Yol bilgisayarı  Airbag İmmobilizer Elektrikli aynalar  Merkezi kilit Alarm  Kumaş koltuk  5 Koltuk başlığı Hidrolik direksiyon    Her marka arabanızız peşinat olarak sayabiliriz yada nakit olarak değerinde alabiliriz. Takas teklifleri olumlu yönde olur. Pazar günleri hizmet vermekteyiz 11:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi