senetle araba logo

35,750
İlan No: 21927
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: 1.6 Multijet Premio
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 87.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının 1.6 Multijet Premio modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 909

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 477 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,750
Peşinat: - 17,875
Borç Tutarı: 17,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,281
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,745
İlk Sahibinden hatasız boyasın 2012 model Fiat Doblo 1.6 Litre multijet motor. Aracımız Doblo servisinin en dolu olan paketidir. Kesinlikle ne bir gram boya nede bir parça değişeni var. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Alıcısını utandırmayacak bir araçtır. 1.6 Multijet motoru ile hem iyi kaçıyor hemde çok az yakıyor. Hız sabitleyicisi, yol bilgisayarı, 4 cam otomatik, çift sürgü kayar kapılar, aksesuar paketi, siyah/gri döşeme vs.. Göker bayi çıkışlıdır. Bakımları rutin olarak yetkili servisinde yapılmış. 1 Yıl garantili. 4 lastik ve muayenesi yeni. Çok temiz ve masrafsız bir doblo arıyorsanız bu aracımızı değerlendirin. Vadeli satışlarımız var, yarısı peşin kalan kısmı aylık vade farkı ile kendi bünyemizde taksitlendirme yapabiliriz. Kredi kartına 9 aya kadar  taksit olur. Alan arkadaş şimdiden hayrını görsün.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi