senetle araba logo

33,750
İlan No: 22784
Marka: Fiat
Seri: Doblo Combi
Paket: 1.6 Multijet Premio
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 78.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Fiat Doblo Combi ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,750
Peşinat: - 16,875
Borç Tutarı: 16,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 975
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 51,975
Aracımız ilk sahibinden alınmıştır. 2011 model doblo Premio paket 1.6 multijet 105 beygir 6 ileri vites Tramer kayıtlarında hasar kaydı yokyur. Genel olarak orijinal ve temiz bir arabadır. 4 Adet lastik yeni aldık, muayeneside tarafımızca yenilendi. Şu anda masraf edilecek herhangi bir aksamı yoktur. Kendi bünyemizde yarısı peşin kalanı senetle vade olur. Aracı masrafı yoktur. Gelip istediğiniz yere gösterebilir, detaylı olarak kontrol ettirebilirsiniz. Mantıklı  her araç ile takas tekliflerine açığım. Alan arkadaş şimdiden hayrını görsün. İsteyenler için banka kredisi kullandırılır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi