senetle araba logo

Fiat Doblo Combi fotoğrafları

35,250
İlan No: 30229
Marka: Fiat
Seri: Doblo Combi
Paket: 1.3 Multijet Dynamic
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 99.800 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo Combi arabasının 1.3 Multijet Dynamic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 896

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,250
Peşinat: - 17,625
Borç Tutarı: 17,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,704
Kaç Ay: x 15 ay
Toplam Ödeme: 43,181

Fiat Doblo 1.3 Multijet Combi

Aracım İlk sahibinden 2013 model Fiat Doblo Combi 1.3 Multijet Dynamic modelidir .

ABS KLİMA SÜRÜCÜ AİRBAG YOLCU AİRBAG MERKEZİ KİLİT ELEKTRİKLİ AYNALAR

Aracımın kasko değeri 35.000 TL olup 25.000 TL koç finanstan kefilsiz kredi çıkarılır.. Vade ve takas seçenekleri mevcuttur. Kendi bünyemizde Kredi kartına taksitlendirme yapılır..

Aracımızın muayenesi 08/03.2016 tarihine kadar devam etmektedr.

Hafta sonu hizmetinizdeyiz..

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi