senetle araba logo

80,000
İlan No: 4373
Marka: Fiat
Seri: Ducato
Paket: MJET
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 0 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Ducato arabasının MJET modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 3,187

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 307 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 80,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 79,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 4,853
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 116,479
Servis araçlarında bu güne kadar görülmemiş kampanya. Vadeli servis aracı satışlarımızın kampanyasındaki yoğun ilgiden dolayı vade sayısını 48 aydan 60 aya kadar yükseltik. Servis araçları sınıfının en dolu paketleri arasındadır. Renkli panaroma cam Perde Sanroof 19" LCD Televizyon Dur levhası 4'lü Kamera Seti Petek Kalülüfer Fiat Ducato ile test sürüşüne hazır mısınız?
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi