senetle araba logo

33,500
İlan No: 13666
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: 1.3 Multijet Combi Safeline
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 22.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Combi Safeline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 550

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 695 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,500
Peşinat: - 16,750
Borç Tutarı: 16,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 899
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,574
2013 Model Fiat Fiorino 1.3 Multijet Combi Safeline paket. Aracımızın fabrika garantisi hala devam ediyor. Şu anda kilometresi orijinal 22.000 Km'dedir. Tramer kayıtlarında herhangi bir kaza kaydı bulunmuyor. İsteyenler için plaka ve şasi numarası verilir. Sadece bagaj kapağı ve tampon boyalıdır. Motor ve yürüyeni sıfırından farksız. 1.3 Multijet motor 75 ps yakıt olarak yakmıyor neredeyse, kokluyor. Muayenesi  var. Koç finanstan 30 dakika içerisinde hızlı kredi çıkartılır. Kefilsiz evraksız formalitesiz kredi. Aynı zamanda senetle vadeli satışlarımız mevcuttur. Bu aracımız için 18.000 TL Peşinat istiyoruz. Kalan kısmı 12 Ay vade yaparız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi