senetle araba logo

33,500
İlan No: 8831
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: 1.3 Multijet Combi Safeline
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 22.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Combi Safeline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 999

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 695 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 33,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,697
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 40,735
Aracımızın fabrika garantisi hala devam ediyor, alan arkadaş tek kuruş harcamayacak zaten aran 2013 model. Orijinal 22.000 Km'dedir. Kesinlikle bir sorunu yoktur, yürüyen aksamı vs sanki sıfır gibi. Ağır hasar kaydı yoktur fakat bagaj kapağı ve tamponlar boyalıdır. Muayenesi devam ediyor, fabrika garanti kapsamında, çok temiz ve kelepir araç. Senetle sahip olmak isteyenler için yarısı peşinle kalanı senetle vade yapılır. Mantıklı takaslar değerlendirilir. Aynı zamanda Koç tüketici finanstan, geçmişte bankalar ile sorununuz yok ise aracın bedelinin tamamına veya tamamına yakın kefilsiz 30 dakika içerisinde kredi imkanı sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi