senetle araba logo

32,750
İlan No: 19369
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: 1.3 Multijet Combi Dynamic
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 72.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Combi Dynamic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 538

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 477 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,750
Peşinat: - 16,375
Borç Tutarı: 16,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 879
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,091
İlk sahibinden 2012 model Fiorino Emotion en ful paket . Fiorino serisi genel olarak 75 Byegir olarak satışa sunuluyor, ancak aracımız  95 beygir olan modelidir. 75 Beygir olan modeller ile arasında hem fiyat hemde performans hemde yakıt farkı vardır. Euro 5 motor araç çalışırken içeride neredeyse ses duyulmuyor. Birmot çıkışlıdır bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Muayenesi yeni Dosta tavsiye edebileceği kelepir temizlikte bir araçtır. Kasasında kaza darbe değişen yoktur. Kendi bünyemizde vade olur, mantıklı takas olur. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi