senetle araba logo

33,000
İlan No: 18222
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: 1.3 Multijet Combi Safeline
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 53.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Combi Safeline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 839

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 474 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,000
Peşinat: - 16,500
Borç Tutarı: 16,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,183
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,380
2013 Fiat fiorino 1.3 Litre multijet motor İlk sahibinden Aracımız fiorino serisinin en dolu olan versiyonudur. ABS - 4 Adet hava yastığı - Sis farı - Klima - Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar - Yeni kasa ön kaput. Aracımız için 30 dakikada kefilsiz evraksız 24.000 TL Kredi çıkartılır ve takibi yapılır. Kredisi çıkmayan müşterilerimiz  için kendi bünyemizde 6 / 12 / 15 aya kadar sıra senet şeklinde vade yaparız. Vadeli satışlarımızda %50 peşinat şartı vardır. Peşinatı ödediğiniz halde hemen araç teslimi yaparız. Kefil yok, banka kredisi yok, kredi kartı yok. Sadece kimliğiniz ve peşinat ile gelin aynı gün noter  devrin üzerinize verelim.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi