senetle araba logo

21,750
İlan No: 27753
Marka: Fiat
Seri: Fiorino Cargo
Paket: 1.3 Multijet Plus
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 99.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Fiat Fiorino Cargo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,750
Peşinat: - 10,875
Borç Tutarı: 10,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 628
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 33,495

2012 Model Fiat Fiorino 1.3 Mjet Cargo PLUS HATASIZ !

Aracımız 99'binde olup,sfull servis bakımlıdır,Araçlarımıza fatura kesilir. Aracımızın bütün bakmları yetkli serviste yapılmıştır,yedek anahtarı ve kitapcıkları mevcuttur. Firmamız bünyesinde,Vade ve takas yapılır,30 dakikada krediniz sonuçlanır.

Yarısı peşin geri kalan kısmı 3 aydan 24 aya kadar kefilsiz şartsız senetle vade

Doysa parası yok,  formalite yok, beklemek yok

Hemen teslim!

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi