senetle araba logo

40,000
İlan No: 7733
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: 1.3 Multijet Combi Emotion
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 17.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Combi Emotion modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,593

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (545) 320 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 40,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 39,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,427
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 58,239

Araç en çok tutulan ve donanımlı paket olan emotion pakettir. İçiyle dışıyla tertemiz bir araba daha 17 binde herhangi bir sorunu, sıkıntısı yoktur.

Tam otomatik değildir, yarı otomatik yani düz ile arasında yakıt olarak pek fark yok hemen hemen aynı sayılır. Gidişi çekişi çok güzeldir tam dosta tavsiye edilecek ayarda, alan hayrını görsün.

Vadeli satış için gerekli bilgi telefonda verilecek.

Not : yazılmış olan taksit oranı değişir.

     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi