senetle araba logo

29,500
İlan No: 18343
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: 1.3 Multijet Combi Active
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 76.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Combi Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 750

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 435 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,500
Peşinat: - 14,750
Borç Tutarı: 14,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,057
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,370

2012 model hatasız boyasız ilk ruhsat sahibinden..

 

Muayenesi yeni

 

4 Lastik sıfır

 

Gram boya yok

 

Sıfır ayarında

  Alacak arkadaş arkasına bakmadan uzun yıllar kullanacaktır. İçerinde sigara dahi içilmemiş ve en ufak bir deforme yoktur.  Araç ilk ruhsat sahibinden alınmıştır. Haliyle çok bakımlı ve temiz.  4 lastik sıfır, muayene sıfır şu anda kuruş gideri olmayan bir aile arabası. Yakıtından bahsetmeye gerek duymuyorum çünkü piyasanın en az yakanı bu. 

Kendi bünyemizde yarısı peşin geri kalanı senetle vade yaparız.

Mantıklı takas teklifleriniz değerlendirilir.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi