senetle araba logo

29,750
İlan No: 17107
Marka: Fiat
Seri: Linea
Paket: 1.4 Fire Active Plus
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 125.694 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Fiat Linea arabasının 1.4 Fire Active Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 756

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,750
Peşinat: - 14,875
Borç Tutarı: 14,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,066
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,585
Merhaba., 2011 Model olan aracımız Linea serisinin Fire Active Plus olna modelidir. Yapılması gereken veya arızalı bir aksamı yoktur. Yürüyen ve motoru çok güzel. Sıfırından bu yana tek sahibi tarafından kullanılmış olduğundan dolayı içerisi temiz ve bakımlıdır. 1.4 Benzinli motor mevcut. Çekişi ve yakıtı çok güzel özellikle şehir dışı için. - Elinizdeki her marka araç ile takas yaparız yada peşinat olarak sayıp geri kalan kısmı için 24 aya taksit olur. - Banka kredisi kullanmak isteyenler için yardımcı oluruz. Kredisi çıkmayan müşterilerimiz için %50 peşinat ile geri kalan kısmını 24 aya kadar kendi bünyemizde senetle vade yaparız. ***Firma olarak her aracımız  fatura kesiyoruz. 

1996 Yılından bu yana değişmeyen adresimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Lütfen mesaj atmayın aşırı yoğunluktan ötürü cevap veremiyoruz. Telefon ile bize ulaşabilirsiniz.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi