senetle araba logo

Screenshot_1

28,950
İlan No: 19583
Marka: Fiat
Seri: Linea
Paket: 1.3 Multijet Active Plus
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 189.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Fiat Linea arabasının 1.3 Multijet Active Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 584

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,950
Peşinat: - 14,475
Borç Tutarı: 14,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 584
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 42,499
2011 Fiat linea 1.3 Multijet Active style Navigasyon Geri görüş kamerası Sis farı Yol bilgisayarı Elektrikli 4 cam Direksiyondan kumanda sitemi Servis bakımlı Boş olan modeller ile kıyaslamayınız aracımız Stil pakettir. Yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde 12 - 24 - 36 - 48 Aya kadar aylık %1.95 vade oranı ile vade olur. Tüm araçlarımız ekspertiz garantilidir. Noter devri hemen verilecektir. Kefil, Kasko, Banka kredisi, Evrak, Formalite, Kredi kartı bunların hiç birini istemiyoruz. Peşinat ve kimliğiniz ile gelin aynı gün bu aracın sahibi olun.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi