senetle araba logo

36,500
İlan No: 34484
Marka: Fiat
Seri: Linea
Paket: 1.3 Multijet Actual
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 44.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Linea arabasının 1.3 Multijet Actual modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 727

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,500
Peşinat: - 18,250
Borç Tutarı: 18,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,107
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,572

Fiat Linea Actual 2014 Model

Firma olarak satmış olduğumuz araçların km garantisini veriyoruz.. Aracımız Euro 5 Motordur..

ÇELİK JANT PARK SENSÖRÜ ABS KLİMA 2 AİRBAG MERKEZİ KİLİT ELEKTRİKLİ ÖN CAMLAR Aracımız krediye uygun olup, Koç Fİnanstan aracın kasko değerinin %70ine kadar kefilsiz kredi çıkarılır.. Aracımıza 32.000 TL kredi cıkmaktadır. Aracımızın muayenesi,20/03/2017 tarihine kadar devam etmektedir.. Kredi kartlarına 9 ay taksit imkanı
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi