senetle araba logo

13,500
İlan No: 11837
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.2 S
Model: 2002
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Fiat Palio arabasının 1.2 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 222

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 579 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,500
Peşinat: - 6,750
Borç Tutarı: 6,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 362
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,694
2002 Model çok temiz palio 1.2 Benzin+LPG.. Araba gazda nerede ise  yakmıyor. Şok olacaksınız, kilometresi fazla olmadığından dolayı gazda çekişide çok iyi, tam bir şehir içi arabası. Kaportasında kaza yok, değişen parçası yok. Yaşı gereği temizlik boyası var. Motor ve mekaniği masrafsız. Muayenesi mevcut. İsteyenlere kendi bünyemizde 20 aya kadar sıra senetle yaparız. Takas olur.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi