senetle araba logo

18,900
İlan No: 8647
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.2 Active
Model: 2006
Yakıt: Benzin
KM: 55.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Fiat Palio arabasının 1.2 Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 564

GALERİCİYE TELEFON AÇ

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 18,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 958
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,981

2006 Fiat palio 1 .2 Active 

Emsalsiz temizlikte bir araçtır. Aracımızda kaza darbe, değişen bulunmamaktadır. 4 Parça lokal adını verdikleri boya var onun haricinde bir sorunu kesinlikle yoktur. Her marka araçlarınız ile takas mümkündür. Tüm bonus özelliği olan kredi kartlarına 9 taksit imkanı. En az 8.000 tl peşinle kalanı senetle vade olur 8 bin peşin olmazsa olmaz.  Senetle 3 - 6 - 12 - 18 aya kadar kefilsiz koşulsuz vade yapılır. Not: pazar günleri açığız       
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi