senetle araba logo

14,750
İlan No: 25865
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.2 Active
Model: 2005
Yakıt: LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Palio arabasının 1.2 Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 375

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 428 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,750
Peşinat: - 7,375
Borç Tutarı: 7,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 529
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,685
2005 Model Fiat Palio 1.1 SL AB Aracımızda değişen kaza kesinlikle yoktur. Bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Tramer kayıtlarında herhangi bir kazası hasar kaydı yoktur. Motor yürüyen ve mekanik aksamı sorunsuz gayet güzel. İçinde dışında en ufak bir deforme yoktur. Alan arkadaş arkasına bakmadan kullanacaktır. Firmamız siz değerli müşterilerine ikinciel oto almanın hızlı, kolay ve güvenilir imkanlarını bir arada sunmaktadır. Yaklaşık onbeş marka çeşidi kriterlerinize uygun araçlar bulabilirsiniz.

Aracımızın yedek anahtarı ve muayenesi mevcuttur. Cumartesi ve pazar günleri açığız.

Kendi bünyemizde yarısı peşin geri kalan kısmı 24 aya kadar senetle vade olur. Mantıklı takas tekliflerinizi galerimizde değerlendiriyoruz.

Otoport galericiler sitesi -  Avcılar / İstanbul

Not : E 5 Yanyoldayız.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi