senetle araba logo

19,750
İlan No: 20635
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.2 EL
Model: 2006
Yakıt: Benzin
KM: 108.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Palio arabasının 1.2 EL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 324

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 305 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,750
Peşinat: - 9,875
Borç Tutarı: 9,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 530
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,719
Araç durumu mükemmel. Kasasında herhangi bir kazası belası yoktur. Hafif sürtünmeden ötürü dört parça yüzeysel olarak  boya var. İlk sahibindendir. O nedenle çok titiz bir şekilde kullanılmıştır. Dört lastik MİCHELİN marka sıfır alınmıştır. Yedek anahtarı mevcut. Bu araç her bütçeye uygun ve masrafsız. Peşin fiyatına vade yapıyoruz. Araç bedelinin %50 - %60 kısmını bize peşinat olarak ödeyin, kalan kısmını banka ile uğraşmadan elden taksit yapalım. Elden taksitli (senetle) satışlarımız Türkiye geneli için geçerlidir. Şehir dışından gelecek olanlar için yardımcı oluruz. Takas olur. Detaylı bilgi için arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi