senetle araba logo

15,750
İlan No: 64916
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.2 S
Model: 2001
Yakıt: Benzin
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Fiat Palio arabasının 1.2 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 259

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (534) 259 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,750
Peşinat: - 7,875
Borç Tutarı: 7,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 423
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,143

Aracımızın tüm bakımları tam olup kusursuzdur.Acarın motor aksamında şanzımanında en ufak bir sorun yoktur ve çıt ses yoktur. Aracım zamanında yetkili servislere götürülerek tüm diş ve iç bakımları eksiksiz yapılmış olup temizdir. Aracın muayenesi hala devam etmektedir iç kısımlarda ise döşemelerde vs koltuklarda solma sararma vs yanma yıpranma yırtılma söz konusu bile olamaz daha ilk alındığı günden bu yana özenle bakılıp kullanılmıştır.

Yarısı peşin olmak şartıyla geri kalan kısmı ise taksitle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız 6 aydan 48 aya kadar kendi bünyemizde senetle vade imkanı sunuyoruz.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Bilgi için bize ulaşmanız yeterli olucaktır.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi