senetle araba logo

19,800
İlan No: 22321
Marka: Fiat
Seri: Punto
Paket: 1.3 Multijet Dynamic
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 285.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Fiat Punto arabasının 1.3 Multijet Dynamic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 394

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,800
Peşinat: - 9,900
Borç Tutarı: 9,900
 
Aylık Ödeme Tutarı: 601
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,414

2005 Model Punto 1.3 multijet

Dizel

Araç ekspertizi;

----------------------------------------------------

Sadece 1 parça değişen ve temizlik amaçlı bel altı hafif boya. Haricinden en ufak bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Kilometresi orijinal 285.000'de. 

Klima - Sürücü ve yolcu hava yastığı - Ctiy elektrik destekli hidrolik direksiyon - Elektrikli aynalar - merkezi kilit - Çelik jant - ABS / EPS - Açık mavi renk. Pazar günleri açığız. Tüm araçlarımız için fatura kesilir. Kredi kartına 9 aya kadar taksit. Yada 10.000 TL Peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade. Kefil yok evrak yok, kasko yok. Anında araç teslimi.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi