senetle araba logo

26,250
İlan No: 11598
Marka: Fiat
Seri: Punto
Paket: Grande 1.3 Multijet 1.3 Multijet
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 101.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Fiat Punto arabasının Grande 1.3 Multijet 1.3 Multijet modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 431

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,250
Peşinat: - 13,125
Borç Tutarı: 13,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 704
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,905
2011 model fiat punt  1.3 multijet modeli iel sınıfının en dolu kasasıdır. Ayrıca araçta çelik jant da mevcut. Aracın sağ ön çamurluğu değişmiştir. Belaltı temizlik boyası mevcuttur. Aracımızın motorunda ve yürüyen aksamında en ufak bi  sorun dahi yoktur. İstediğiniz servise ve ustaya gösterebilirsiniz. Ayrıca expertiz raporu da yapılabilir. Aracım modeline göre oldukça normal bir km'de. 1.3 75 HP ve 100.000 km'dedir. Aracımızın sadece sağön çamurluğu değişmiş olup bel altının belirli bölgelerinde boya vardır. Fiat Punto'nun jant ve lastikleri sıfır takıldı ve 2 yıl da devam etmekte. Aracımızı galerimizde görüp test edebilirsiniz. Kredi kartına 9 ay taksitlendirme yapıldığı gibi ayrıca aracın fiyatının yarısı peşinat olarak ödeyerek vadeli olarak da satın alabilirsiniz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi