senetle araba logo

20,750
İlan No: 4288
Marka: Fiat
Seri: Punto
Paket: 1.2
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 157.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Fiat Punto arabasının 1.2 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 827

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 20,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 20,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,259
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,211
İstanbulda kim kimi tanır, kim kime elden taksitle araba verir demeyin. Biz veriyoruz, eğer arabaya ihtiyacınız varsa gelin istanbulda ofisimize vadeli araçlarımızı inceleyin. Fiat Punto 1.2 motor ve 2005 model. Elden taksitle satın alabileceğiniz bu aracın yarısını peşin, geri kalan yarısını ise elden taksitle yani senetle satın alabilirsiniz.

otomatik vites

motoru ve yürüyeni kusursuz

elden taksitle/senetle araç satışı

iç döşemeler ve iç temizliği çok güzel

dış kaporda canlılığını korumakta

2015 yılının mayıs ayına kadar muayenesi mevcut

elektrikli ön camlar

şehir içinde sürebileceğiniz city direksiyon fonksiyonu

Radyo çalar/MP3

Çelik alışımlı jantlar

Yarısı peşin geri kalan kendi anlaşmamız doğrultusunda vade yapılır. Senetleri her ay getirir ister elde, ister banka havalesi yapar ve senetleri alırsınız. Aracın devirni peşinatı aldığımız gün devretmekteyiz.

Banka kredisiz araç almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Firmamızın güvencesi ile banka kredisi çekemiyorsanız gelin biz kendi güvencemiz ile senetle araba satışı yapalım.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi