senetle araba logo

39,500
İlan No: 64392
Marka: Fiat
Seri: Punto
Paket: 1.4 Lounge S&S
Model: 2014
Yakıt: Benzin
KM: 12.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Punto arabasının 1.4 Lounge S&S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,593

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 39,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,416
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 57,985

12.000 Km 


 

Yetkili servis bakımlı 

Garanti kapsamında

Start&Stop özelliği mevcuttur.

Araç için fatura kesilir

Takas olmaz lütfen teklif etmeyiniz.


 

Sadece 10.000 TL Peşinat ile senetle vade yaparız. Aracın satışı anında verilmektedir. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.


     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi