senetle araba logo

34,750
İlan No: 20795
Marka: Fiat
Seri: Punto
Paket: 1.4 Easy S&S
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 26.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Punto arabasının 1.4 Easy S&S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 570

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 590 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 34,750
Peşinat: - 17,375
Borç Tutarı: 17,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 932
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,379
Aracımızda boya değişen ve hasat kaydı yoktur. İstediğini yere gösterebilir istediğiniz şekilde  sorgulatabilirsiniz. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntı yoktur. Araç zaten 26.000 Km'de.. Park sensörü Dört cam otomatik Fonksiyonel direksiyon Elektrikli aynalar ABS - ASR - ESP Yolcu ve sürücü hava yastıkları Klima Kumaş koltuklar Ayarlanabilir direksiyon Kendi  bünyemizde yarısı peşin kalan kısmı senetle vade olur. Yarısı peşin olmaz ise olmaz. Yukarıda yazılan taksit hesaplamaları bilgisayarın otomatik hesapladığı taksittir. Kendi hesaplamalarımız ile arasında farklılık olabilir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi