senetle araba logo

15,500
İlan No: 68572
Marka: Fiat
Seri: Siena
Paket: 1.2 EL
Model: 2001
Yakıt: LPG
KM: 195.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Siena arabasının 1.2 EL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 254

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (262) 414 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,500
Peşinat: - 7,750
Borç Tutarı: 7,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 416
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,982
Kefilsiz koşulsuz galeriden hemen teslim. Kasko yok. Dosya parası yok. Hayat sigortası yok. Formalite yok. Aracımızın tüm bakımları tam olup kusursuz bir şekilde tam olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır ve temizdir. İç kısımlarında ise en ufak bir sorun olmayıp solma sararma vs yıpranma olmayıp temizdir. Motor yürüyeni ise en ufak bir ses dahi olmayıp özenle bakılıp kullanılmış olup temizdir. Yarısını peşin alıyoruz kalanı ise sizin için senetle taksitlendirmekteyiz.

Güvenlik

ABS
Alarm
Hava Yastığı - Sürücü
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Kumaş Koltuk

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Arka Cam Buz Çözücü
Aynalar - Katlanır
Far - Sis

Multimedya

USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi