senetle araba logo

22,750
İlan No: 10751
Marka: Fiat
Seri: Stilo
Paket: 1.6 Actual
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 76.050 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Fiat Stilo arabasının 1.6 Actual modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 679

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 22,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,153
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,663
2005 Stılo 1.6 Actual. Aracımız her şeyi ile orijinal olup kesinlikle değişen parçası yoktur. İç döşemelerinde, torpido aksamında yıpranmış yada deforme olmuş bir yer görmek mümkün değil. Resimlerde ne görüyorsanız o. Avrupa'dan ıthal olarak gelmiştir. ABS - Klima - ISOFİX - 4 Hava yastıkları - Ön camlar otomatik - Hidrolik direksiyon - Türkiye geneli için tüm müşterilerimize yarısı peşin geri kalan kısmını 12 veya 24 aya kadar senetle ve kredi kartıyla uygun vadeler ile taksit olur. Tüm araçlarımıza fatura kesilir. Her marka araç ile takas olur. Lütfen mesaj atmayın telefon ile bize ulaşın..    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi