senetle araba logo

11,750
İlan No: 11457
Marka: Fiat
Seri: Tipo
Paket: 1.4 ie
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 270.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Tipo arabasının 1.4 ie modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 193

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 579 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,750
Peşinat: - 5,875
Borç Tutarı: 5,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 315
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,567
Fiat Tipo 1.4 Litre LPG'li, aracın büyük bir kazası yada darbesi yoktur. Uzun vadeli kullanacak olan arkadaşlar için önerebilirim. Motor ve mekanik anlamda kusursuz. Yürüyen aksamı süper, otobanda sağa yada sola çekme muhabbeti yok. Muayenesi mevcut. - 2 cam otomatik - Çelik jant - Hidrolik direksiyon - Merkezi kilit Kendi bünyemizde satışımız vardır. 5.000 TL peşinle kalan kısmı senetle vade olur. Takas teklifleriniz mantık çerçevesinde değerlendirilir. Tüm kredi kartlarına 9 ay taksit yapılır. Alana şimdiden hayırlı olsun.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi