senetle araba logo

8,500
İlan No: 12389
Marka: Fiat
Seri: Uno
Paket: 70 SX
Model: 1995
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 201.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Uno arabasının 70 SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 140

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,500
Peşinat: - 4,250
Borç Tutarı: 4,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 228
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,474
Aracımızda  LPG Mevcuttur, Ruhsata Tüp işlenmiştir. Şu anki resimlerde yok ama aracın içi bej deri döşeme ile kaplanmıştır. İçerisinde nokta deforme yok. Ön camlar otomatik. Motor, kaporta, mekanik aksamında en ufak bir sıkıntı yok. 2015'in 09. Ayında kadar muayenesi geçerlidir. İstediğiniz ustaya gösterebilirsiniz. 4.000 TL peşinat ile vade olur. 36 Aya kadar sıra senet yaparız. Peşinatı ödeyin anında noter devir teslimi yapalım. Firmamızda 20'yi aşkın araç mevcuttur hepsi senetle vadeli olarak satılık. Diğer araçlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Güvenlik

Alarm
Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön
Kumaş Koltuk

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Arka Cam Buz Çözücü
Far - Sis

Multimedya

Radyo - CD Çalar

4

5

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi