senetle araba logo

10,750
İlan No: 9553
Marka: Fiat
Seri: Uno
Paket: 70 S
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 174.300 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Fiat Uno arabasının 70 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 321

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 427 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 10,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 545
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,071
Aracım 2000 model olup ful enjeksiyonludur. Kesinlikle değişen parça yoktur. Ama yaşı gereği tavan altı boyaları vardır. Tavanda hiç bir şekilde boya işlemi yoktur. Hidrolik direksiyon, çelik jant, merkezi kilit gibi özellikler aracımda mevcuttur. Aracımın iç ve dış temizliği  daha bugün yapılmıştır. Yakıt konusunda kokluyor. Çok ekonomik. Aracım kazasızdır, ağır darbeli ve taklalı araçlar ile kıyaslamayınız. 4 lastik ve jantları yeni aldım. Şu anda aracın üzerinde 750 TL değerinde CD Çalar teyp vardır. Periyodik bakımları düzenli olarak serviste yapılmıştır. Motoru ve şanzımanıda en ufak bir sorun söz konusu değildir. Aküsü sıfır. Pazarlık payı azda olsa vardır. Yarısı peşinle kalanı elden taksit olur. Kafama yatan araçlar ile takas olur.    

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön

Dış Donanım

Far - Sis

Multimedya

Radyo - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi